Obuwie medyczne, laboratoryjne, pielęgniarskie

6264 - klapki medyczne damskie

 

obuwie medyczne z podeszwą kolebkową

 

cena netto: 109,00 zł

 

wyślij zapytanie

Buty medyczne model 6264 to doskonała konstrukcja podeszwy oraz najlepsze materiały. Kolebkowa konstrukcja podeszwy zapewnia komfort podczas wielogodzinnej pracy, amortyzuje mikrowstrząsy, jest zdrowa dla kręgosłupa. Wkładkę SHAPE dokładnie dopasowuje się do kształtu stopu, optymalnie rozkłada obciążenie na podeszwowej stronie stopy przez co zwiększa komfort użytkowania. Buty medyczne ze podeszwą kolebkową polecamy dla osób pracujących przez wiele godzin stojąc – lekarze, pielęgniarki, nauczyciele, pracownicy laboratoriów itp

Buty medyczne 6264 - dostępne rozmiary:  35 - 42.

Buty medyczne 6264 wykonane są z materiałów: cholewka - skóra + mikrofibra, wyściółka - mikrofibra, podeszwa - PU (poliuretan dwugęstościowy)

 

Właściwości podeszwy Kolebkowej

 

  • Amortyzuje mikrowstrząsy powstające w części piętowej w czasie chodzenia po twardym podłożu. Konstrukcja podeszwy kolebkowej zapobiega przenoszeniu mikrowstrząsów na kręgosłup.

  • Wyjątkowe właściwości amortyzujące chronią kręgosłup przed nadmiernym obciążeniem.

  • Kolebkowa podeszwa sprzyja wzmacnianiu mięśni kręgosłupa, kończyn dolnych, pośladków, pleców.

  • Chodzenie w obuwiu medycznym z podeszwą kolebkową skłania użytkownika do ciągłego balansowania. Prowadzi to do wzmocnienia mięśni kręgosłupa co zapobiega powstawaniu schorzeń kręgosłupa.

  • Podeszwa kolebkowa zapewnia lepszą koordynacje podczas chodzenia

 

Więcej modeli butów medycznych znajdziesz tutaj